ako na to?

Ako dosiahnuť, aby miestnosť vyzerala draho?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, keď miestnosť vyzerá draho, je odstrániť nepotrebné predmety. Musíte sa zbaviť vecí ako:

• Nábytok – Existuje veľa spôsobov, ako to urobiť, ale jedným zo spôsobov je nákup nového nábytku namiesto jeho prenájmu alebo požičiavania. Ak máte dostatok peňazí, potom si môžete kúpiť drahé kusy nábytku za vysoké ceny.

• Stoličky – Stoličky si môžete prenajať od priateľov alebo členov rodiny. Počas pobytu vám dajú bezplatné využitie svojich stoličiek. Prípadne si môžete kúpiť drahý nábytok, ako sú kreslá, jedálenské stoly atď.

• Osvetlenie – Vo svojom dome by ste mohli nainštalovať osvetľovacie zariadenia, ktoré by v miestnosti vytvorili dramatický efekt. Ak však chcete ušetriť nejaké peniaze, stačí si na tento účel najať profesionálnu osvetľovaciu spoločnosť.

• Maľovanie – Môžete maľovať steny, strop a podlahy, aby miestnosť vyzerala draho. Možno si však nebudete môcť dovoliť vymaľovať všetky izby vo vašom dome. Namiesto toho môžete zvoliť nahradenie určitých častí steny lacnejšími materiálmi, ako je drevo alebo kov.

Inštalácia luxusného nábytku a osvetlenia nie je vždy nevyhnutná na to, aby miestnosť vyzerala draho!

Ak máte len nízky rozpočet a potrebujete, aby vaša izba vyzerala draho, môžete urobiť niekoľko vecí, ktoré sú uvedené nižšie:

Na tomto obrázku ukážeme, ako lacno osviežiť izbu. Na obrázku tiež ukážeme, ako zväčšiť vašu malú spálňu. Tu ukážeme niektoré dôležité veci, ktoré musíte urobiť:

Na obrázku sme ukázali, ako lacno osviežiť izbu. Ak chcete osviežiť svoju izbu, môžete použiť nápady, ktoré sme ukázali na obrázku. Je pre vás dôležité, aby ste si vybrali ten správny nábytok pre váš domov. Mali by ste sa uistiť, že ste si vybrali najlepšiu kvalitu nábytku pre svoj domov.

Ako vytvoriť miestnosť Zen?

Na vykonávanie tejto staroázijskej tradície nemusíte byť budhista ani majster jogy. Účelom zen miestností je vyčistiť vašu myseľ od všetkých zbytočných starostí a stresov, aby ste sa vrátili späť do svojho centra. Koncept nie je novým konceptom. Používajú ho budhistickí mnísi po celé storočia a v poslednej dobe sa stal opäť populárnym v tomto veku rýchlej digitálnej technológie. Izby Zen sa stali základom moderných domov, pretože pomáhajú ľuďom nájsť vnútorný pokoj. Ak chcete vytvoriť zenovú miestnosť, postupujte takto:

  1. Nájdite vo svojej domácnosti tichú a tmavú miestnosť. Môže to byť buď miestnosť, do ktorej zriedka vojdete, alebo miestnosť, ktorú môžete vytvoriť ako posvätné miesto umiestnením sochy Budhu alebo maľovaním, vypnutím svetiel, zatiahnutím žalúzií a rozsvietením niektorých sviečok.
  2. Zen si môžete tiež precvičiť sedením vonku na pokojnom mieste. Niektorí ľudia radi sedia vonku bez hluku a vyrušovania, iní zasa radi sedia blízko potácajúceho sa potoka alebo potoka.
  3. Akonáhle si vyberiete svoje miesto, posaďte sa so skríženými nohami na podložku na jogu alebo na nejaký vankúš, ktorý vám pomôže udržať chrbticu rovno. Dlane položte lícami nadol na nohy. Toto je tradičný spôsob, ako mnísi praktizujú zen a je známy ako kozmická mudra.
  4. S každým výdychom zhlboka a pomaly dýchajte. Keď to robíte, cítite, ako sa všetky vaše obavy a obavy vzdialia. Vaša myseľ by mala byť úplne prázdna.
  5. Pokračujte v tom asi 5 až 10 minút a ako bude váš čas pokračovať, všimnete si, že vaše dýchanie je stále pomalšie. Toto je bod zenu, kde všetky starosti a stresy opúšťajú vašu myseľ. V tomto okamihu môžete dosiahnuť stav úplného osvietenia, ak si to dovolíte.

Nápady na zdobenie obývacej izby za rozpočet

Pri obmedzenom rozpočte a množstve nábytku na kúpu môže byť pri zariaďovaní obývacej izby ťažké vedieť, odkiaľ začať. Nakoniec sa chcete ubezpečiť, že každý kus nábytku funguje dobre so zvyškom vašej izby a nechcete míňať príliš veľa peňazí.

Tu je niekoľko tipov a trikov na zdobenie obývacej izby s rozpočtom:

  1. Myslite na budúcnosť

Pri zariaďovaní obývacej izby majte na pamäti, že váš vkus v nábytku a farebnej palete sa môže v priebehu rokov meniť. Aj keď by sa vám táto žiarivo červená pohovka mohla skutočne páčiť, za päť alebo desať rokov nemusí zodpovedať vášmu vkusu. Preto je najlepšie zvoliť neutrálnu farebnú schému pre vašu izbu. Ak chcete po miestnosti pridať farby, zvážte zvýrazňujúce kúsky, ako sú vankúše a vázy.

  1. Rozhodnite sa pre jednofarebné farby

Pri nákupe nábytku by vás mohlo zlákať kúpiť vzorovaný koberec alebo pruhovanú pohovku. Toto rozhodnutie však môžete v budúcnosti ľutovať, pretože tento vzor nebudete môcť ľahko zosúladiť s novým nábytkom, ak sa ho rozhodnete zmeniť. Preto je pri kúpe pohoviek, stoličiek a kobercov najlepšie zostať pri jednofarebných farbách. Ak chcete pridať nejaký vzor, ​​urobte to cez vankúše a vázy.