ako na to?

Aké sú výhody pleťových masiek?

Hlavnou výhodou použitia špeciálne vyvinutej pleťovej masky je to, že pomáha pokožke rýchlejšie sa hojiť. Po aplikácii týchto špeciálnych masiek si všimnete, že sa vaša pokožka cíti lepšie. Tieto špeciálne masky obsahujú zložky, o ktorých sa preukázalo, že urýchľujú hojivé procesy a zvyšujú produkciu kolagénu. Účinne zlepšujú pružnosť, pevnosť, tón, štruktúru a celkový vzhľad vašej pokožky.

Ako môžem použiť špeciálne vyvinutú masku na tvár?

Masku môžete naniesť pred alebo po čistení. Môžete ich tiež zmiešať s inými výrobkami, ako sú séra, krémy a oleje. Aby ste sa uistili, že maska ​​neupcháva póry, mali by ste ju používať iba raz za dva dni. Ak sa chcete zbaviť začervenania a podráždenia, môžete si masku nanášať dvakrát denne. Nezabudnite potom masku dôkladne opláchnuť!

Existuje nejaké riziko, ak nebudem postupovať podľa týchto pokynov?

Ak nebudete postupovať podľa týchto pokynov, neexistuje žiadne riziko. U niektorých ľudí sa však môžu pri prvom použití týchto masiek vyskytnúť menšie vedľajšie účinky. Medzi tieto vedľajšie účinky zvyčajne patrí začervenanie a svrbenie. Tieto vedľajšie účinky by mali zmiznúť po niekoľkých prvých použitiach. Ak ste alergický na niektorú zo zložiek, mali by ste masky prestať používať.

Aké zložky sa bežne nachádzajú v špeciálne vyvinutých pleťových maskách?

Nižšie je uvedený zoznam bežných zložiek použitých v týchto maskách:

Bambucké maslo: Bambucké maslo môže pokožku zvlhčiť a vyživiť. Používa sa tiež na účely proti starnutiu.

Vitamín A: Táto zložka sa môže použiť na zosvetlenie tmavých škvŕn, zjemnenie pokožky a vyrovnanie tónu pleti.

Vitamín E: Vitamín E môže chrániť vašu pokožku pred poškodením slnečným žiarením. Môže tiež zlepšiť pružnosť a pevnosť.

Zelený čaj: Zelený čaj je antioxidant, ktorý môže pomôcť v boji proti poškodeniu voľnými radikálmi spôsobeným slnkom, znečistením a inými environmentálnymi faktormi.

Azulén: Táto zložka sa dá extrahovať z harmančeka a bežne sa používa ako cumlík na pokožku. Môže tiež chrániť pokožku pred spálením.

Alfa hydroxykyseliny (AHA): Tieto zložky môžu odlupovať a odstraňovať odumreté bunky pokožky. Môžu tiež zosvetliť tmavé škvrny a jazvy po akné.

Beta hydroxykyseliny (BHA): Tieto zložky sú tiež exfolianty a môžu tiež pomôcť znížiť výskyt veľkých pórov.

Niacínamid: Niacínamid môže zlepšiť pružnosť pokožky a pomôcť redukovať jemné linky a vrásky.

Aké sú najlepšie pleťové masky, ktoré obsahujú tieto zložky?

Ďalej sú uvedené tri najlepšie pleťové masky, ktoré obsahujú tieto aktívne látky:

Rozjasňujúca a sťahujúca maska ​​Astalift AHA: Táto maska ​​by sa mala nanášať na vašu tvár asi pätnásť minút. Môže sa tiež aplikovať na iné časti tela, napríklad na krk. Potom, čo ste masku zmyli, mali by ste si pošúchať tvár a následne hydratačný krém.

Astalift Dark Circles Under Eye Patch: Aplikujete si ho pod oči asi na pätnásť minút. Náplasti sa budú ochladzovať a po 15 minútach by ste ich mali odstrániť.

Maska proti vráskam a bielenie Astalift VitaMen: Táto maska ​​sa aplikuje na vašu tvár a nechá sa pôsobiť asi pätnásť minút. Môže sa používať niekoľkokrát týždenne.

Môžete tiež použiť iné pleťové masky, ktoré tieto účinné látky neobsahujú. Uistite sa, že nie ste alergickí na niektorú zo zložiek, a že nepoužívate pleťové masky príliš často.

Ako nanášam tieto pleťové masky?

Mali by ste postupovať podľa pokynov na obale masky na tvár. Spravidla to však spočíva v prvom umytí tváre a následnom nanesení vrstvy masky na tvár. Pred zmytím by ste mali masku nechať pôsobiť najmenej pätnásť minút. Masku môžete nechať pôsobiť až dvadsať minút.

Aké pleťové masky môžu pomôcť v boji proti tmavým škvrnám a nerovnomernému tónu pleti?

Aplikáciu Astalift Dark Circles Under Eye Patch môžete aplikovať pod oči, aby ste vylepšili tmavé kruhy a nerovnomerný tón pleti.