ako na to?

Aké lacné hračky pre vaše dieťa?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť pri kúpe hračiek do spálne vášho dieťaťa, je zabezpečiť, aby boli v bezpečí pred deťmi a inými nebezpečenstvami. Môžete si kúpiť rôzne hračky v rôznych cenových reláciách a veľkostiach. Napríklad budete chcieť zaobstarať nejaké veľké plyšové zvieratá alebo dokonca nejaké bábiky s tvárami, aby vaše dieťa nemalo žiadne nočné mory!

Na hračky nemusíte nevyhnutne minúť peniaze. Ak hľadáte niečo zábavné a zaujímavé, pár dolárov vás potiahne. Tu sú nejaké návrhy:

1) Zahrajte si Doh (alebo iné netoxické lepidlo ako PVA) – sú vynikajúce, pretože umožňujú dieťaťu vytvárať vlastné umelecké projekty bez použitia chemikálií. Môžu nimi zdobiť steny, kresliť obrázky, písať listy alebo čokoľvek iné, čo si želajú!

2) Papierové uteráky – Sú vynikajúce na utieranie neporiadku. Ľahko sa čistia a majú širokú škálu farieb, takže nie je nedostatok možností!

3) Nožnice – ak máte malé dieťa, určite sa vám budú hodiť nožnice. Budete môcť ľahko vystrihovať tvary a ozdoby. Niektoré deti sa tiež rady hrajú na šaty!

4) Papier (rôzne typy) – Omaľovánky a papier sú pre deti zábavné. Ak váš drobec bojuje s písaním, dajte mu schránku, z ktorej bude čerpať.

5) Hudba – Hudba je skvelá pre deti všetkých vekových skupín! K dispozícii sú nástroje vhodné pre deti a tiež CD, ktoré si môžete prehrať na pozadí. Môžete si tiež vytvoriť vlastné zoznamy skladieb.

Je to len niekoľko jednoduchých nápadov, ktoré vám pomôžu začať. Ak chcete viac, jednoducho požiadajte svojich priateľov a rodinu o darčeky! Určite niečo nájdete! Uistite sa, že na svoje dieťa vždy dozeráte, keď sa hrá so svojimi novými hračkami, najmä ak je dosť malé na to, aby ho mohlo prehltnúť alebo umiestniť niekam, kde by nemalo.

Dúfam, že vy a vaše dieťa prežijete úžasné chvíle so svojimi novými dekoráciami spální!

Veľa štastia!