ako na to?

Aké farebné kombinácie najlepšie fungujú s tehlovou stenou?

Farebné kombinácie, ktoré dobre fungujú s tehlovými stenami, sú: biela, svetlošedá alebo tmavošedá, čierna, červená a hnedá. Môžete použiť ľubovoľnú kombináciu týchto farieb, aby váš domov vyzeral jedinečne.

Biela je jednou z najobľúbenejších farieb tehlových stien, pretože veľmi dobre zapadá do tehál. Biela farba skvele poslúži aj na zvýraznenie iných materiálov stien, napríklad drevených obkladov alebo kovových obkladov.

Svetlošedá je ďalšou populárnou voľbou pre tehlové steny, pretože je to pekná neutrálna farba, ktorá príliš nevyniká zo zvyšku miestnosti. Svetlosivá tiež funguje skvele, ak sa používa ako akcenty okolo okien, dverí a nábytku.

Tmavošedá je ďalšou dobrou voľbou pre tehlové steny, pretože sa dobre hodí k tehálam, ale napriek tomu dostatočne vynikne, aby vás nezahltili všetky žiarivé farby. Tmavošedá tiež vytvára pekný prízvuk za sklom a kovovými ozdobami.

Čierna je ďalšou skvelou voľbou pre tehlové steny, pretože je to tmavá farba, ktorá vyniká oproti ostatným farbám. Čierna tiež vytvára pekný prízvuk za sklom a kovovými ozdobami.

Červená je ďalšou skvelou voľbou pre tehlové steny, pretože je to teplá farba, ktorá sa hodí k mnohým rôznym materiálom vrátane tehál. Červená dobre funguje aj s nábytkom a závesmi.

Hnedá je ďalšou peknou farebnou voľbou, ktorá ladí s tehlami. Brown tiež dobre funguje so svetlejším nábytkom a podlahami.

Farby, ktoré vyzerajú dobre s tehlou na vnútorné steny

Komunita vie veľa o farbách, ktoré ladia s tehlovými stenami. V tomto článku nájdete zoznam top 10 farieb stien pre domáce interiéry, ktoré sa k tehlovým stenám môžu veľmi dobre hodiť. Najlepšou voľbou je Benjamin Moore – Cloud White. Farba je jemná a upokojujúca sivobiela farba, ktorá sa hodí k rôznym iným farbám a štýlom nábytku a dekorov. Elegantne vyzerá v kombinácii so sofistikovaným dreveným nábytkom. V kontraste s tmavším nábytkom sa prevedie do ľahkej a vzdušnej atmosféry.

Druhou najlepšou voľbou je Sherwin Williams – Dover White. Je to krémovo biela, ktorá vytvára dojem elegancie a sofistikovanosti. Farba je veľmi univerzálna a dá sa kombinovať s rôznymi farbami nábytku. V kombinácii s tmavším nábytkom dáva súčasne pocit moderného aj klasického štýlu.

Treťou najlepšou voľbou je Glidden – horská lúka. Je to svetlo žltkasto zelenkastá farba, ktorú možno najlepšie opísať ako sviežu a pútavú. Táto farba vytvára pocit úžasu a napĺňa vašu myseľ fantáziami lúk plných divých kvetov. Tento farebný tón sa dá veľmi dobre kombinovať s rôznymi farbami a nábytkom.

Pokiaľ ide o top 10 farieb stien pre domáce interiéry, nemôžete ignorovať Benjamina Moora – bielizeň. Je to svieža a čistá biela, ktorá navyše pôsobí čistým dojmom. Je to jedna z tých farieb, ktorá vyzerá elegantne vo dne aj v noci. Jedna z najuniverzálnejších farieb na vytváranie nadčasových interiérov, ktorú je možné spárovať s rôznymi druhmi nábytku a bytových dekorov.

Ak hľadáte farbu, ktorá okamžite oživí vaše domáce interiéry, potom je pre vás farbou Glidden – Morning Light. Ako naznačuje názov, tento farebný tón pripomína to čerstvé ranné svetlo, ktoré naplní vašu myseľ pocitmi relaxácie a pokoja. Je to jedna z tých farieb, ktorú je možné veľmi dobre kombinovať so všetkými druhmi nábytku. Dodáva očiam upokojujúci účinok.

Ďalšou najlepšou farbou je Glidden – bledý bodliak. Je svetlofialová, ktorá pripomína honorár a aristokraciu. Farba je pre oči veľmi ľahká a vytvára upokojujúce prostredie, ktoré vám pomôže relaxovať po dlhom dni v práci. Poskytuje rafinovaný a klasický vzhľad, ktorý je dostatočne univerzálny na to, aby sa dal spárovať s rôznymi druhmi nábytku.

Ak hľadáte tradičnú farbu, potom je Glidden – White Dove jednou z najlepších možností. Pripomína kriedu a ľahko dodá vášmu domovu klasický vzhľad. Farbu je možné kombinovať s tmavším nábytkom, aby získal klasický vintage vzhľad, alebo so svetlejším, aby získal svieži čistý vzhľad.

Glidden – Harmanček je ďalšou skvelou voľbou pre domáce interiéry. Pripomína to čaj z harmančeka a dodáva vašej mysli pokojný a upokojujúci dojem. Je to jedna z tých farieb, ktoré môžu okamžite uvoľniť vašu myseľ a dušu. Najlepšie vyzerá v kombinácii s ľahším nábytkom.

Benjamin Moore – jemný krém je vždy klasickou farbou pre domáce interiéry. Je to krémová sivobiela, ktorá pripomína starý a tradičný nábytok. Farba tiež dodáva zmysel pre honorár a pokoj. V kombinácii s tmavším nábytkom dáva miestnosti sofistikovanejší vzhľad.

Glidden – Light Linen je bledá a svieža farba, ktorá pripomína túto novo vypranú bielizeň. Je to všestranný farebný tón, ktorý je možné kombinovať s rôznymi farbami nábytku. Je to jedna z tých farieb, ktoré dodajú vášmu domovu nový vzhľad.

Poslednou, ale nemenej dôležitou farbou je Glidden – morská zelená. Pripomína hlboké more a dodáva vám pocit pokoja a sviežosti.