ako na to?

7 najväčších potravinových trendov. Ktoré to sú?

1) vegánstvo: Rastúci počet Ľudí prijíma vegánskej strave zo zdravotných, environmentálnych, etických dôvodov Alebo kvoli zdravšiemu životnému štýlu. Niet pochýb o tom, že vegánska strava sa stáva populárny po celú svete. Objavila ho Parfemy celebrít, napríklad Jennifer Lopez a Gwyneth Paltrow. Niektore to dokončí považujte za svoje nové náboženstvo!

2) Organické potraviny: vacsinou Ľudí si neuvedomuje, že biopotraviny Skutočne obsahujú Menej chemikálií Ako rozhodujuca bežné. Vyrábajú sa bez pesticídov, herbicídov, fungicídov a inych škodlivých Latok. Hľa ekologické výrobky ŠÚ často lacnejsie!

3) Zdravé tuky: Konzumácia zdravých tuků, Ako je olivový olej a kokosový olej, dodá telu energiu a zabráni vám v chudnutí. Získate z nich tiez dostatok výživných Latok.

4) Celé zrná: Konzumácia celých zŕn vám pomôžte zostať dlhsie sýtym a udržuje stabilnú hladinu cukru v krvi. Poskytujte vlákninu, ktora udržuje váš tráviacich systém v poriadku.

5) proteínové prášky: Tiete produkty obsahujú iba prírodné zložka, ktore vám poskytne rýchle Zvýšenie bielkovín. Sú pohodlné a lahko použiteľné!

6) Potraviny bez lepku: Lepok je bielkovina nachádzajúca sa v pšenici a niektorych ďalšie zrnách. Dodáva cestám pružnosť a často sa nachádzajú v chlebe, cestovinách, koláčoch a inych pečivách. Mnoho Ľudí je citlivých na lepok a ani o tom nevie!

7) Etnické jedlo: Etnické jedlo je coraz populárnejšími Ako kedykolvek predtym. Ľudia sa začali viac zaujímať o nové a exotické jedlá. Indické, thajskej, mexickej a čínske jedlá ŠÚ v západnom svete coraz bežnejším.

Hladam nejaké nové a zaujimavo recepty, ktore by ste mohli vyskúšať tento víkend? Better Homes and Gardens je skvelý časopis, ktory vám Moze poskytnuté právo to! Web Better Homes and Gardens ponuka širokú škálu chutných receptov Vrátane predjedál, raňajok, hlavných jedál, príloh, dezertový a dokonca ai nápojov! Existuje tolko skvelých receptov, z ktorych si mozem Vybrať; Moze hoci Ťažké zvoliť, ktory z nich sa má vyrobiť. Lepšia domácnosť a záhradu tiez poskytuje niekolko užitočných tipovať a navrhovať pre každý recept, Ako ŠÚ informácie o výživovej hodnote, porovnanie nákladovo a čas na prípravu. Po výbere dokonalého receptu pre vás stačí zhromaždiť potrebne ingrediencie a nástroje a ste pripravený!